תבנית בית ספר עברית - dvar
נווט למעלה
אתרים
שלום,
הודעות
0
הוסף
אין הודעות
משימות
0
הוסף
אין משימות
כתובת: אריה לוין 1 נתניה
טלפון : 09-8855623
פקס : 09-8855623
שעות קבלה: ג',ו'- 7:30-13:30 ד',ה'- 15:30-19:30

תמונה עמית.jpgדבר המנהל

 לכל באי מרכז המחוננים בנתניה שלום,

"לכל סיום יש התחלה חדשה ותמיד הפרידה היא קשה"  כך חרז יהודה פוליקר.

בראשית דברי אני רוצה להודות למנהל היוצא, ד"ר דודו עזרא, על עשייתו החינוכית האדירה בשנים הרבות בהם הוביל את המרכז להצלחות.

מרטין לותר קינג אמר פעם כי "אמונה היא לעשות את הצעד הראשון גם כשאינך רואה את התמונה כולה"".

למען תחילת ההכרות ביננו, חשוב לי לספר מעט על עצמי..

שמי עמית רומנו. לאחר שנים של מחקר אקדמי ועבודת שטח כארכיאולוג עשיתי, לפני קרוב לעשרים שנה, הסבה מעיסוק בעבר לטיפוח דור העתיד.

במסגרת עבודתי החינוכית שמשתי כרכז פדגוגי, מוביל ניסוי בגף לניסויים ויזמות, מנהל שכבה, מחנך ומורה להיסטוריה, אזרחות וגאוגרפיה. חינכתי ולימדתי כיתות מצטיינים (תכנית נחשון) וכיתות מחוננים. אני גם משמש כמדריך ארצי באגף למחוננים ומצטיינים בתכנית נחשון.

אני גר בקדימה. נשוי לסוזן ואבא לשני בנים האחד לוחם בצנחנים והשני מתחיל את שנתו האחרונה בבית הספר. אני בעל תואר ראשון בהצטיינות בארכיאולוגיה מאוניברסיטת חיפה ותואר שני בהצטיינות במינהל ומנהיגות בחינוך מאוניברסיטת ת"א.

מרכז מטמון בנתניה הינו מרכז המפעיל תכניות העשרה למחוננים ומצטיינים, ברוח חזון המרכז: "לתת מענה הולם לצרכים המיוחדים של תלמידים מחוננים תוך תרומה לקהילה".

המרכז פועל תוך שיתוף פעולה הדוק עם: האגף לתלמידים מחוננים ומצטיינים משרד החינוך, בתי הספר המזינים מהעיר נתניה והמחלקה לחינוך יסודי בעיריית נתניה. 
מרכז המחוננים פועל בשלושה צירים נושאיים: מדעים, אומנויות והומניסטיקה. הלמידה מעמיקה ומתרחבת בכל נושא לאורך שנות הלימוד במרכז מכתה ד' ועד כתה ט'. בעתיד יש כוונה לתת מענה גם לתלמידי י'-יב'..

מרכז מטמון מפעיל כיום תכניות מגוונות עבור:

- תלמידים מחוננים, שכבות גיל ג'-ט', שאותרו באמצעות מבחני איתור של משרד החינוך. תכנית המחוננים מתקיימת בימי שלישי ושישי בשעות הבוקר.

- תכניות העשרה לתלמידים מצטיינים, שכבות גיל ג'-ו', שאותרו באמצעות מבחני איתור של משרד החינוך, ולתלמידים מצטיינים, שהומלצו כתלמידים מצטיינים על ידי בתי הספר היסודיים המזינים את התכנית ובכלל זה תלמידי תכנית "הדרך החדשה".

                                     

                             תמיד לשרותכם,

                                           עמית רומנו