בית ספר אהרון דוידי - dvar
נווט למעלה
​הורים יקרים שלום,        
                                                                                                     
אחד הדברים המיוחדים והמייחדים את מערכת החינוך הוא שכל שנה יש לכולנו הזדמנות להתחיל מחדש. כל התחלה שכזו מביאה עמה צמיחה חדשה, תנופה חדשה, ו"דף נקי", המאפשר לכל תלמיד/ה ולכל אדם  העוסק בחינוך הזדמנות להתחיל מחדש.
בתחושה של התרגשות והתחדשות שמחה גם אני לפתוח את שנת הלימודים תשע"ז . שנת הלימודים נפתחה באווירה חגיגית, נעימה ורגועה. 378 תלמידים הלומדים ב 14 כיתות בשכבות א'-ו'. 
תלמידי כיתות ב' קיבלו בטקס מרגש את תלמידי כיתות א'. בטקס  חגיגי ומיוחד, מלא שמחה, התרגשות ותקווה.
השבוע האחרון לחופשה הוקדש להיכרות אישית של התלמידים החדשים עם מחנכות הכיתה ולקליטתם של הורי ותלמידי כיתות א' למשפחת ביה"ס "אהרון דוידי ". אני מקדמת בברכה את כל התלמידים החדשים שהצטרפו לביה"ס ומאחלת להם הצלחה והשתלבות קלה ונעימה. 
במהלך חופשת הקיץ שקדנו רבות בשיתוף עם גורמי הרשות ומשרד החינוך להכנת בית הספר לקראת פתיחת שנת הלימודים. 
כל כיתות בית הספר נצבעו  .
הושלמו בנייתם של 6 כיתות אם נוספות למבנה ביה"ס הקיים.
במהלך החודש הקרוב  תושלם עבודת הפיתוח של החצר הקדמית, התקנת הקירוי  ופינות ישיבה לילדים.
בימים הראשונים עסקנו במפגשי שיח עם התלמידים, מפגשים שעסקו בחוויות אישיות מהחופשה, בהכרות עם התלמידים החדשים ובביסוס הקשר בין המורים לתלמידים ובין התלמידים לעצמם. עסקנו בפעילויות הקשורות במעורבות חברתית, ביצירת תקנון כיתתי ובהטמעת התקנון הבית ספרי.
גם בשנה זו נפעל לקידום הישגים לימודיים, בדגש על מיצוי היכולות של כל פרט  וצמצום פערים. נמשיך לטפח ולקדם  אקלים חינוכי, המחזק את תחושת השייכות, הביטחון והמוגנות. מחויבותנו החינוכית היא להבטיח את התקדמותם הקוגניטיבית, הרגשית והחברתית של תלמידינו.
שימו לב:
  יום הלימודים נפתח בצלצול הכנה בשעה 7:55 בבוקר , במטרה לאפשר לבאי ביה"ס להתארגן לקראת השיעור הראשון, שיתחיל בשעה  8:00 בדיוק ועם השמע הצלצול השני. 
  בטחון ובטיחות הילדים הם מעל לכל!! אני מבקשת להקפיד על כללי הזה"ב , לנהוג בזהירות רבה בסביבת ביה"ס ולתת זכות קדימה להולכי רגל! פרויקט "נשק וסע" הוא פרויקט חשוב אנא הקדישו יום אחד בשנה לתורנות זו.
  הקפידו על נוהל כניסת הורים לביה"ס במהלך יום הלימודים, להישמע להוראות השומר ולהיפרד מהילדים בשער ביה"ס.
בהזדמנות זאת , אני רוצה  להודות לצוות החינוכי, לסייעות,  לאדי , אב הבית וליפה  המזכירה על ההשקעה הרבה, המסירות והמקצועיות.
ליו"ר הנהגת ההורים ישראל קירשינזפט ולאבי סובול סגנו, על התמיכה ושיתוף הפעולה בקידום פיתוח תשתיות ביה"ס מול גורמי הרשות, על לקיחת אחריות משותפת על תהליכי הצמיחה וההתפתחות וכמובן תודה על שיתוף הפעולה והאמון המלא בי ובצוות המורים. 
לסיום ברכת הצלחה:
לסגנית החדשה של ביה"ס: ליהיא סנדיק.
למורות ולמורים החדשים שהצטרפו השנה: עמית, ליטל, הדר, לימור, יעל חוטר, יעל לנגר, שי, עמליה, טלי, חני .

אני מאחלת לכולנו, ששנת הלימודים הקרובה תהיה שנה של למידה משמעותית, שנה של עשייה חינוכית עשירה, פורייה ומפרה.  שנה שתתחיל בהתרגשות ובשמחה ותסתיים בסיפוק ובגאווה.

אלונה שלום
מנהלת ביה"ס
11.png