פורטל חינוך נתניה - odot
נווט למעלה
כניסה
אודות.png
כיצור חי גם עיר נבנית ומתחדשת ללא הרף. נתניה מצויה בעיצומו של שינוי משמעותי. העיר מתפתחת בקצב שלא ידעה כמותו מעולם. אלפי יחידות דיור חדשות מתאכלסות בזוגות צעירים מהעיר ומחוצה לה. אזורי התעשייה גדלים ומהווים מוקד משיכה למפעילים עתירי ידע וטכנולוגיה, ויש התפתחות של אזורי בילוי חדשים, מוסדות חינוך חדשים ואקדמיה שמבססת את מעמדה. העיר נתניה משקיעה בהווה וצועדת בבטחה לעתיד טוב יותר.
 
מינהל החינוך משקיע משאבים רבים בטיפוח מוסדות החינוך, ביצירת סביבות למידה מרחיבות דעת ומותאמות לאתגרי המחר, ובפיתוח תוכניות למידה חדשניות ומגוונות.

במוסדות החינוך בנתניה 36,915 תלמידים. 5,968 ילדים ב-212 גנים, 17,204 תלמידים ב-48 בתי ספר יסודיים
ו-13,743 תלמידים ב-22 בתי ספר על יסודיים.

מערכת החינוך מחויבת למיצוי הפוטנציאל של כל תלמיד וחתירה למצוינות. כל תלמיד זוכה למענה דיפרנציאלי על פי צרכיו הייחודיים, תוך קיום מחויבות לשיתוף פעולה של כל השותפים בעשייה החינוכית ולשיפור מתמיד של המערכת על
בסיס תהליכי הערכה ובקרה ובהתאם לשינויים המתרחשים בחברה.
מערכת החינוך בעיר מציעה לאזרחיה מגוון עצום של מסלולי לימוד ומגמות המאפשרות לכל תלמיד למצוא את המסלול והמגמה המתאימה לו ביותר. משאבים רבים מושקעים כדי ליצור סביבה חינוכית מיטבית: מוסדות החינוך בעיר מצוידים במעבדות מחשבים ומולטימדיה בטכנולוגיה עדכנית המשתלבת בתהליכי הלמידה. כמו כן משקיעה העירייה משאבים רבים בפיתוח פרויקטים חינוכיים התומכים בקידום פרויקטים לחיזוק שלבי הלמידה המוקדמים, להעשרה וטיפוח מצוינות, להארכת יום הלימודים להגדלת אחוז הזכאים לבגרות ופרויקטים חברתיים חשובים .

מערכת החינוך בעיר זוכה בשנים האחרונות להערכה רבה של אנשי מקצוע ולהישגים מרשימים, לפרסי חינוך ארציים, לפרסים מחוזיים והצטיינות בנושאים שונים
.


חידון 2.jpg