פורטל חינוך נתניה - od_bemerkaz
נווט למעלה
כניסה
 

 עוד במרכז העניינים

 
  
תקציר
  
  

הפורטל הראשי של המיזם

לחצו כאן להמשיך
  
שנת הלימודים תשע"ג נפתחה בביקור חגיגי ומרגש של השר לפיתוח הנגב והגליל מר סילבן שלום, ראש עיריית נתניה הגב' מרים פיירברג, סגן ראש העיר מר אלי דלל, מנכ"ל העירייה מר איזי ענבר, מחזיקת תיק החינוך בעיר הד"ר אביטל לאופר, ראש מנהל חינוך הגב' טובה דולב, מנהל אגף בתי הספר היסודיים בעיר מר שי פרוכטמן, נציגי משרד החינוך: מפקחת כוללת הגב' לימור ברמן הרמס, מפקחת החינוך המיוחד הגב' פזית דגן ומנכ"לית המיזם הגב' מגי אסייג.
 
בי"ס "מסילות" אשר בולט בהישגיו כמוביל תהליך של שינוי משמעותי בתחום האקלים החינוכי, נבחר מתוך בתי ספר רבים בעיר לביקור הממלכתי, בשל פעילות המיזם "סיסמה לכל תלמיד" בבית הספר.
לכתבה המלאה לחצו כאן >>
  

לבתי הספר היסודיים

לקריאת האמנה וחתימה עליה לחצו כאן >>
  

לבתי הספר העל יסודיים

לאמנה המלאה לחצו כאן >>
  

חדש בנתניה - מרכז עירוני ללימוד אנגלית, מטרת המרכז - שיפור וטיפוח השפה האנגלית בסביבה מעשירה וחווייתית. קהל היעד – תלמידים בכיתות א'-יב' ומבוגרים, ימים א'-ה', בין השעות 16:00-22:00, בביה"ס אלומות, שכונת נאות גנים (שיכון ותיקם) מזרח נתניה

לפרטים נוספים לחצו כאן>>
  

בנתניה התוצאות מדברות בעד עצמן

נמשכת מגמת העלייה באחוז הזכאים לבגרות בעיר נתניה גם בשנת תשע"א: 66.64% זכאים לבגרות בקרב הלומדים ברשות, נתון המשקף עלייה של כ- 6% במהלך 3 השנים האחרונות, וכן עלייה של כ-3% לעומת אשתקד

 

 

 

 

לפרטים נוספים לחצו כאן>>
  

הידיעון כולל שלל תמונות מפעיליות שונות  הן בשטח בית הספר, הן ברחבי הארץ ואפילו הרחק בחו"ל... גם השנה , ממש כמו בעבר ניתן לראות את המגוון שאליו נחשפים התלמידים החל מכיתה ז' ועד יב' וכל זאת כמובן לצד עבודה קשה בלימודים.

לחצו כאן לידיעון המלא
  

בית הספר אורט ע"ש גוטמן זכה לאחרונה בתעודת הוקרה מטעם אוניברסיטת תל אביב על קידום המצוינות וההשכלה הגבוהה בקרב התלמידים ועל תמיכה בתלמידים המשתלבים בתוכנית "מדעני וממציאי העתיד" ביוזמת נשיא המדינה מר שמעון פרס.

לכתבה המלאה לחצו כאן>>
  

בתאריך 11-16/11/12 מתקיימת הכשרה מטעם המרכז הישראלי לחדשנות בחינוך בבי"ס יגאל אלון בנתניה.

 

 

 

לכתבה המלאה לחצו כאן>>
  

ביום הזיכרון לראש הממשלה יצחק רבין ז״ל נערך בלב גנים  טקס לזכרו

בשונה מהשנים שקדמו , נערך הטקס בשיתוף תלמידי ביה״ס יגאל אלון הנמצא בשכנות לבית לב גנים . שיתוף פעולה זה הנו פרי של תוכנית לחיזוק הקשר הרב דורי בין תלמידי ביה״ס לדיירי בית לב גנים , תוכנית שהחלה עוד בשנה שעברה ביוזמה משותפת למנהלת ביה"ס ולמנהל לב גנים.

לכתבה המלאה לחצו כאן>>
  

גולת הכותרת המרכזית של ההישגים – ביה"ס רש"י – המכיל מעל 90% תלמידים מבני הקהילה האתיופית, ואשר לווה משנה שעברה במסגרת תוכנית דרום מלכתחילה.

את ביה"ס מנהלת הגב' לילי חג'ג', ויחד עם ליווי אגף חינוך יסודי והפיקוח של מחוז מרכז בשנה שעברה, מר זכריה נגר מפקח כללי והגב' עופרה הקשר המפקחת על היועצות, עלו הישגי בית הספר בזכות עבודתו הקשה של צוות המורים והניהול –לעשירון 10 (!!!!) בשפה  בשכבת כיתות ב' ועשירון 10 (!!!!!) במתמטיקה.  יש לציין כי בבית הספר פועלת התוכנית המשולבת של קרן מוריה משרד החינוך והרשות לעידוד רכישת השפה.

לכתבה המלאה לחצו כאן
  

בית ספר "לאה גולדברג" הוקם תחת ייחודיות ושימת דגש על מורשת יהודית ותרבות ישראל. בשנת הלימודים תשע"ג חבר לתוכנית "מארג" הפועלת בשיתוף פעולה עם המזכירות הפדגוגית של משרד החינוך ועם מרכז מלטון לחינוך יהודי בבית הספר לחינוך, באוניברסיטה העברית בירושלים  ובתמיכתה מן היסוד של קרן אבי חי ישראל.

לכתבה המלאה לחץ כאן
  

בית ספר בגין בניהולה של ורדה קרן,  ובית ספר בארי בניהולה של עמליה אמיר הולבינגר, הוסמכו כבתי ספר ירוקים.

תודה למנהלות בתי הספר, לצוותי המורים והתלמידים, למרינה אלישע ומיכה בראל מאגף איכות הסביבה, ולמיכל אברמוב ואיילת טפירו מהרשת הירוקה. אורח חיים ירוק מסייע לנו לשמור על הסביבה, לדאוג לקיימות, והוא המשך ישיר של מטרות העל בחינוך היסודי – לחנך את הילדים לקיימות, ועזרתם להשפיע על הקהילה כולה.

​​

לכתבה המלאה לחצו כאן
  

הנושא המרכז, שנקבע ע"י משרד החינוך, לשנת הלימודים תשע"ג יוקדש למנהיגות פורצת דרך, בדגש על דמותם של ראשי הממשלה דוד בן גוריון – בציון 40 שנה לפטירתו ומנחם בגין – לרגל 100 שנים להולדתו.

השבוע, כיריית פתיחה לנושא השתתפו תלמידי בית הספר "איתמר" באירוע חוויתי וחינוכי "סוד המנהיגות", אשר עסק כולו במנהיגות מעצבת (בהנחייתם של "סמיילי הפקות").

 

לכתבה המלאה לחצו כאן
  

פעילות במסגרת איכות הסביבה- תחרות כדים ממוחזרים.

לתמונות מהתערוכה לחצו כאן>>
  

בי"ס מנגן עם מוטי מרון ולנה חביב צין בהופעה בבית אבות נופי השרון לקראת חנוכה.

להגדלת התמונה לחצו כאן>>
  

בית ספרנו נבחר על ידי ד"ר שי פרוכטמן, מנהל אגף חינוך יסודי ומפקחת בית הספר, הגברת לימור ברמן הרמס, כבית ספר בו תבקר מנהלת מחוז ת"א – הגב' חיה שיטאי- עם הצטרפותה של העיר נתניה למחוז תל אביב.

לכתבה המלאה לחצו כאן>>
  

מהיום אתם ההורים בוחרים את המסגרת החינוכים לילדיכם. הילד שלכם הוא יצירת אמנות מדהימה, אתם מוזמנים לבחור לו את המסגרת הנכונה.

הורים יקרים, אנו שמחים לבשר לכם, כי הורחבו אזורי הרישום לבתי הספר היסודיים ב-15 רשויות נבחרות ברחבי הארץ ואנחנו, נתניה, בניהן.
 
כבר בשנת הלמודים הקרובה, העיר נתניה נכנסת לפיילוט והורים יוכלו לבחור את המסגרת המתאימה לילדם ולהיות שותפים לתהליך.
לפרטים נוספים לחצו כאן
  

עלה משחק חדש שמסעיר כעת את התלמידים בעיר, המשחק כולל 20 תמונות מאז ועד היום מהעיר נתניה, עליהם קוד בעל שש ספרות, על התלמידים למצוא את התמונות המסתתרות באתרי בתיה"ס השונים, להקליד את הקוד בטופס מיוחד ולענות על שאלה הקשורה לתמונה שמצאו...

לחצו כאן להוראות המשחק
  

קצת לפני הבחירות הארציות – התייצבו כמה מתלמידי בתי הספר היסודיים בנתניה לתחרות מרתקת שעסקה כולה באמנות הנאום.

התלמידים, 13 במספר, בחרו כל אחד מהם נושא מרתק אחר, עליו נשאו נאום בן 5 דקות שהציג את הסוגיה, הציף את הבעיות הכרוכות בה ואת העמדות והדיעות של הנואם.
בקהל ישבו תלמידי בתי הספר, המחנכים וכן חברי ומנהלי ארגון רוטרי, יוזמי התחרות שהתקיימה בשיתוף מינהל החינוך העירוני ובעידודה של מ"מ ראש העיר, הממונה על החינוך בעירייה, ד"ר אביטל לאופר

 

לכתבה המלאה לחצו כאן
  

בטקס חגיגי שהתקיים ב-16/1/2013, הוענקו תעודות הסמכה ל-156 בתי ספר ירוקים ברחבי הארץ, מתוכם הוסמכו 18 בתי ספר כבתי ספר ירוקים מתמידים לשנים 2011-2012. בבתי הספר הירוקים יש תכנית לימודים בנושא סביבה, מעודדים חיסכון במשאבים, מקיימים פעילות סביבתית בקהילה ומפעילים מועצת תלמידים ירוקה.

לידיעה המלאה לחצו כאן>>
  

עברנו למשכננו החדש ברחוב טשרניחובסקי 12, נתניה.​

נתראה שם ובאתר שלנו
  

בבית ספר "איתמר", בית הספר הראשון בנתניה שהוסמך כ"בית ספר ירוק" לפני 7 שנים ומצטיין ארצי בפיתוח בר קיימא, התקיים יום ירוק – יום אהבה לסביבה ולאדם בעקבות ט"ו בשבט, ביוזמתה של המורה למדעים ענת.

לכתבה המלאה לחצו כאן
  

ביום רביעי, כ"א בכסלו יזם שוקי שפיגל מנהל הפנימייה ,תחרות כישרונות צעירים בישיבת בני עקיבא נתניה.בערב זה הופיעו תלמידים רבים והציגו את כישרונם הרב- איש איש וכשרונו הוא. צוות השופטים כלל אנשי צוות שונים, נציגות הורים ואת הזמר ישי לפידות. במקום הראשון זכה תלמיד הישיבה מכיתה ט' הראל אלמה. הראל הציג כישרון מדהים בציור. הפרס למקום הראשון: טיסה זוגית בשמי הארץ. ביום שני האחרון, י"ז שבט 28/1, הראל בחר באימא כשותפה לטיסה הזוגית שבה זכה . בשדה, שוחחו עם הטייס- בוגר ותיק של הישיבה, והמריאו לטיסה חוויתית בשמי הארץ.

לכתבה המלאה לחצו כאן
  
ביה"ס "שרת" זכה בשלושה פרסים:
פרס במקום השני- קלי מימון
פרס על הרעיון החדשני ביותר!!
פרס במקום השלישי-יסמין סימונס

לחצו כאן
  

בתחרות הבינלאומית בתחום האנרגיות המתחלפות שהתקיימה היום באילת בה השתתפו 13 מדינות זכה במקום הראשון הנציג הישראלי עם פרויקט תאורות הלד תלמיד ישיבת בני עקיבא נתניה הראל מרבל בהנהגתו של ראש המגמה פרופ' מרק גלר.

אנו גאים בתלמידנו אשר העניקו היום גאווה בינלאומית לארץ ישראל ,לעיר נתניה ולבית הישיבה

 

לכתבה המלאה לחצו כאן
  

זכתה הישיבה התיכונית בנתניה והתכנסו אליה ביום החסד של החמ"ד

מאות רבות מתלמידי בתי הספר הרבים בנתניה הן מהחמ"ד והן מבתי הספר הממלכתי,

הן מגני הילדים מהיסודי ועד חטיבות הביניים .

וכולם כולם ישבו ולמדו עם תלמידי כיתה י' מהישיבה התיכונית דפי עבודה בנושא

"עולם חסד יבנה"

לכתבה המלאה לחצו כאן
  

415 תלמידים מקבוצות המנהיגות מבתי"ס יסודיים, חט"ב וחינוך מיוחד ( תחכמוני, נעמי שמר, תשרי, הרצוג, אילן רמון, מסילות, רזיאל, יגאל אלון, בגין, רימלט, בארי, אלומות, איתמר, אורט יד ליבוביץ, יהודה הלוי, גוונים) השתתפו בכנס בסימן "מים משאב במחסור?" בחוף הים סירונית נתניה.

לפרטים נוספים לחצו כאן
  

והחודש : שבועות של מחולות וסלי ביכורים בנתניה של פעם

מוזאון העיר נתניה יחשוף בפניכם אחת לחודש אירועים שקרו בנתניה והינם מעולם הילדים והנוער כפי שהיה פעם. אנא, עיינו בתצלומים שיוצגו בפניכם, שאלו את הוריכם או את הסבים, מה הם יכולים לספר לכם  על הימים ההם בהתאם למתרחש בתצלום. את הסיפורים נספר לכולם והם יהפכו לנכס של ארכיון המוזאון. הפעם  אנחנו מבקשים מכם לבדוק האם אתם מזהים מי בתמונות. ומה האירוע בעזרתכם נוכל לספר את סיפורי האנשים שבתמונות ויחד לתעד את מעשיהם של ראשוני נתניה. כל מי שיעביר אלינו מידע מקיף ומעניין עד 1.6.2013 יזכהאת כיתתו בפרס שיתואם עם הנהלת בה"ס.

 

 

 

לפרטים נוספים לחצו כאן
  

החידון נשא אופי חגיגי ומכובד והוא סיכם תהליך למידה מגוון (קריאת קטעי מידע, למידה דרך אתרי למידה, יצירת חידונים מתוקשבים) שנעשה בכיתות אלו במשך שנת הלימודים. תלמידים שהצטיינו בלמידה נבחרו לייצג את כיתותיהם. החידון הינו פרי עבודת צוות בתחומי השפה, התקשוב והאומנות.

לזוכים הוענקו פרסים אישיים וכיתתיים ותעודות השתתפות.

לחצו כאן לפרטים נוספים
1 - 30הבא