פורטל חינוך נתניה - bikurabin
נווט למעלה
כניסה
ביקור מנהלת מחוז תל אביב בבית הספר
 
בית ספרנו נבחר על ידי ד"ר שי פרוכטמן, מנהל אגף חינוך יסודי ומפקחת בית הספר, הגברת לימור ברמן הרמס, כבית ספר בו תבקר מנהלת מחוז ת"א – הגב' חיה שיטאי- עם הצטרפותה של העיר נתניה למחוז תל אביב.
 
בתאריך, 4.12.12, זכינו לארח בבית הספר את מנהלת המחוז, הגברת חיה שיטאי, בביקור ממלכתי, בו נכחו גם:
מפקחת בית הספר, מפקחת על היועצות, מפקחת על החינוך המיוחד, מפקחת על הגננות, מפקחת "מפתח הלב", דובר המחוז, מ"מ ראש העיר והממונה על החינוך, ראש מינהל חינוך עיריית נתניה, ראש מטה מינהל חינוך, יו"ר הסתדרות המורים סניף נתניה.
 
במסגרת הביקור הוצגו בפני המכובדים, דרכי הוראה-למידה- הערכה המתקיימים בבית הספר, תוכניות הפעולה לצד הישגי בית הספר במיצ"בים, התוכניות הייחודיות הפועלות בבית הספר, בפאן הערכי, לימודי והחברתי.
בנוסף צפתה הפמליה המכובדת בשיעור לדוגמה בכיתה ו/2 עם המחנכת אנה שניידר, במהלכו העלו התלמידים סוגיות והדגימו שיח במסגרת למידת עמיתים.
 
בביקור בסביבות הלמידה ובמרחבי בית הספר זכו האורחים להדגמת הפעילות ב"מרכז רבין" ולהסבר מפורט על מוקדי הלמידה הרב חושית המתקיימים בו.
 
תלמידים ממגמת הספורט שיתפו את האורחים בחוויות מלימודיהם במסגרת המגמה ותארו בפניהם את סדר יומם הפעיל.
 
הנוכחים הביעו את התרשמותם הרבה מהעשייה החינוכית והפדגוגיה המשמעותית המתרחשת בין כתלי בית הספר לצד האקלים המיטבי השורר במקום ובא לידי ביטוי הן בתחושת המוגנות והשייכות והן ביחסים הבין אישיים בין כלל באי בית הספר.
 
מדברי מנהלת המחוז, הגברת חיה שיטאי, "אני אוהבת את הביקור הזה. אני רוצה לטעום קצת מהחינוך ומהעשייה של בית הספר, אי אפשר לעשות הצגות עם ילדים קטנים, כי רואים את שפת הגוף שלהם. על פי שאלה אחת או שתיים אפשר לדעת מה קורה עם הילדים בבית הספר...
רואים את הסביבה, בית הספר שלכם מאורגן פדגוגית ואתן יודעות לאן אתן רוצות להוביל אותו. יש פה עבודה משמעותית. ישנם דברים שזועקים וכאן בבית הספר זועקות הפדגוגיה והאהבה של הילדים למקום הזה...
בעקבות הביקור הזה, גלגלתי רעיון, ללמידה הדדית ויש מה ללמוד...
אני מייחסת חשיבות לסביבה, מקום שמכבד את הילדים - הילדים גם מכבדים אותו... "
 
הגברת, ד"ר אביטל לאופר הוסיפה ואמרה  "פה אני יכולה להתרווח אחורה וליהנות, זה לא ברור מאליו... נדרשה פה מנהיגות ברורה ופני בית הספר כפני המנהלת, היכולת לרתום צוות, ליצור שתוף פעולה עם ההורים, להצמיח מנהלים וליצור פדגוגיה משמעותית, פורצת דרך. לא סתם בית הספר הזה הוא אחת הדוגמאות הטובות, אבל אתם יותר מדיי צנועים..."
 
אשרינו שזכינו להיות במקום מכובד ומכבד.
נמשיך ונפעל ביתר שאת למען קידום ה"אני מאמין" הבית ספרי ולהובלת תלמידינו בדרך מושכלת למצוינות לימודית וערכית להגשמה ולמימוש עצמי.
כתובת אתר ביה"ס : http://net.sisma.org.il/school/rabin/Pages